POKYNY PRE STRAVOVANIE

Predpokladom využívania stravovacích služieb Novej menzy je vloženie peňažných prostriedkov na účet študenta. V tom prípade je možné využívať naše služby v nasledovných stravovacích prevádzkach.

Cenník v stravovacích zariadeniach č.172. 

NOVÁ MENZA

Tu si môžete vložiť peňažné prostriedky na Váš účet v pokladni, alebo v tankomate na chodbe /vestibule/. Zídete dole do výdajne, kde sú vystavené porcie aktuálne ponúkaných jedál v sklenených vitrínach. Ponúkame 6 druhov teplých jedál, bagety a fresh bar. Pri každom menu je číslo. Podľa tohto čísla si nájdete výdajný pult, kde sa jedlo podáva. Objednať si jedlá deň vopred môžete na objednávkovom termináli, alebo cez internet /sú potrebné prihlasovacie údaje, ktoré Vám poskytnú v pokladni/. V prípade, že si jedlo objednáte len deň vopred, pôjdete k výdajnému pultu číslo jeden, kde dané jedlo dostanete. Ak je jedlo objednané vopred, kartu len priložte, obsluhe sa objaví informácia na display. Ak jedlo nie je objednané, tak si na snímači najprv označíte číslo menu, potom priložíte kartu. Obsluha uvidí číslo jedla, o ktoré máte záujem. Na Novej menze teda nie je podmienkou objednať si jedlo vopred. Avšak nie je zaručené, že dané menu zostane v ponuke počas celého výdaja. Večere sú podávané bez objednávkovým spôsobom.

Otváracie hodiny:

Raňajky: Pondelok - Piatok 7:00 - 10:00 h.

Obedy: Pondelok - Štvrtok 11:00 - 14:00, Piatok 11:00 - 13:30 h.


STARÁ MENZA

Tu si môžete vložiť peňažné prostriedky na účet priamo u obsluhujúceho personálu /okrem výdaja obedov/, alebo v tankomate počas celého dňa. Obedy sú dovážené z Novej menzy, ktoré je možné si vopred objednať, ale nie je to podmienkou, avšak nie je zaručené, že dané menu zostane v ponuke počas celého výdaja. Večere sú fast foodové jedlá a fresh taniere.

Časy výdaja jedál sú:

Raňajky : Pondelok - Piatok 7:00 - 10:00 h. - bez objednania, bagety, párky

Obedy : Pondelok - Piatok 11:30 - 14:00 h. – objednávanie deň vopred, ale aj bez objednania,

obsluha má vždy aj jedlá naviac

Večere : Pondelok - Štvrtok 14:00 - 20:00 h. – bez objednania


CAFETÉRIA REKTORÁT

Na tomto stredisku si môžete vložiť peňažné prostriedky priamo u obsluhujúceho personálu. Denne tu vozíme bagety a pizze, omelety na chlebe, zeleninové taniere, neobjednáva sa vopred. Okrem tejto ponuky si tu môžete zakúpiť zákusky, dezerty, sladkosti a nápoje.

Otváracie hodiny bufetu:
Pondelok - Piatok 7:00 - 15:00 h.

Otváracie hodiny výdajne obedov:
Pondelok - Piatok 11:30 - 13:00 h.

FAKULTA RIADENIA A INFORMATIKY

Tu máme dve strediská, výdajňu a bufet.

Peňažné prostriedky je možné vložiť si na účet u obsluhujúceho personálu v bufete. Jedlá vo výdajni je nutné objednať deň vopred. V bufete je možné bez objednávkovým spôsobom odobrať párky, bagety, zeleninové taniere, omeletové chleby, hamburgery a pizze. Vozíme ich tu každý pracovný deň. V bufete si môžete kúpiť aj zákusky a dezerty.

Otváracie hodiny bufetu:
Pondelok - Piatok 7:00 - 15:00

Otváracie hodiny výdajne:
Pondelok - Piatok 11:30 - 13:00


FAKULTA BEZPEČNOSTNÉHO INŽINIERSTVA

Na tejto fakulte nie je možné vložiť finančné prostriedky na účet. Je tu výdajňa, jedlo je potrebné si objednať deň vopred.

Otváracie hodiny:
Pondelok
- Piatok 11:30 - 13:00 h.


BUFET INTERNÁTY BLOK E-F

Na tomto stredisku je možné vložiť finančné prostriedky u obsluhujúceho personálu /okrem výdaja obedov/, alebo v tankomate počas celého dňa. Sú tu v ponuke viac menej fast foodové jedlá, sladké raňajky, šaláty, bagety, polievky, grilované kurča, vyprážaný syr, hranolky, gyros, fresh taniere.... ponuka je odlišná od ostatných našich stredísk.

Otváracie hodiny:

Pondelok - Štvrtok: 7:00 - 21:00 h. /výdaj teplej stravy je možný do 20:30 h./

Piatok: 7:00 - 14:00 h.

BUFET BUDOVA NR

Tu si môžete vložiť peňažné prostriedky na účet priamo u obsluhujúceho personálu /okrem výdaja obedov/, alebo v tankomate počas celého dňa. V ponuke sú bagety, zapekané paniny, fast foodové jedlá, fresh taniere. a obedové špeciálne menu /M7/.

Otváracie hodiny:

Pondelok - Štvrtok: 7:00 - 15:30 h.

Piatok: 7:00 - 14:00 h.

Teplé jedlá sa vydávajú od 10:30 h.Jedálny lístok na dnes

sobota 25.11.2017

Na dnešný deň nie je uverejnený žiadny jedálny lístok.

Stravovacie zariadenie Žilinskej univerzity v Žiline
Ul. Vysokoškolákov 26
01008 Žilina
telefón: 041/565 1462